Formy płatności

Zakupy w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne. Bezpieczeństwo każdej dokonywanej w naszym sklepie transakcji jest gwarantowane przez zaawansowane systemy zabezpieczeń, szyfrowania danych oraz przez protokoły służące do bezpiecznej wymiany danych za pośrednictwem Internetu (SSL).

Pragniemy, aby zakupy w naszym sklepie były dla was komfortowe, dlatego w tej chwili obsługujemy następujące formy płatności:

  1. Płatność zwykłym przelewem na konto bankowe.

Standardowy przelew możesz zrealizować przez internet lub w banku. Po złożeniu zamówienia na Państwa adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie wraz z numerem konta, na które należy przelać pieniądze.
Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od terminu zaksięgowania wpłaty.

  1. Płatność elektroniczna.

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu.
Forma podobna do przelewu bankowego, realizowana NATYCHMIASTOWO. Podczas składania zamówienia zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, gdzie będzie można dokonać przelewu lub zapłacić kartą w trakcie składania zamówienia. Po jego dokonaniu nasz system NATYCHMIAST otrzyma informację o dokonanej wpłacie. Forma ta jest najszybsza, a pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

  1. Płatność z rachunków walutowych np. w przypadku przesyłek zagranicznych może być zrealizowana za pośrednictwem PayU i wybraniu karty kredytowej lub płatniczej.